fbpx

Rozwijaj sklep na nowej platformie wszystko.pl!
Korzystasz z wersji podstawowej (MVP) portalu

Wersja podstawowa, czyli MVP serwisu

Czym jest wersja MVP wszystko.pl?

Wersja MVP, czyli Minimum Viable Product (minimalnie opłacalny produkt) to produkt na początkowym etapie rozwoju, zawierający podstawowe i kluczowe funkcjonalności. Wersję MVP wdrożyliśmy w momencie premiery konsumenckiej wszystko.pl.

W MVP dostarczyliśmy najbardziej pożądane z punktu widzenia użytkownika opcje, które umożliwiły otwarcie portalu i korzystanie z niego w takim stopniu, by konsument mógł bez problemu zrobić zakupy.

Wersja MVP daje nam podstawy do dalszego rozwoju portalu i pracy nad kolejnymi funkcjonalnościami. Zależy nam, aby wszystko.pl było stale i sukcesywnie rozwijane w zgodzie z oczekiwaniami użytkowników i najnowszymi trendami w e-commerce.

To krok w kierunku kolejnych wydań platformy i związanych z tym wdrożeń i ulepszeń, zgodnie z wypracowanym planem rozwoju portalu.

Dlaczego udostępniliśmy wersję MVP?

Chcieliśmy sprawnie wdrożyć platformę na rynek. Zrobiliśmy to w dwóch celach:
1.Możliwość wcześniejszego skorzystania z platformy – udostępnienie portalu z podstawowymi opcjami pozwala na korzystanie z niej już teraz, a nie dopiero za kilkanaście miesięcy czy kilka lat. Korzyści czerpią klienci, którzy mogą kupować, a także sprzedawcy, którzy zyskali kolejny kanał sprzedaży bez dodatkowych opłat (0% prowizji, brak opłat za utrzymanie konta i ofert).
2. Zbieranie opinii z rynku – wersja MVP służy nam do gromadzenia opinii i sugestii użytkowników co do działania nowego portalu. Dzięki temu na bieżąco wiemy, co powinniśmy wdrażać w pierwszej kolejności.

Nasze cele, czyli co planujemy?

Wersja MVP to chwilowe rozwiązanie. Po niej planowane są kolejne wydania i nowe funkcjonalności.

Sprzedawaj na nowej platformie zakupowej
Zyskuj już na starcie!

Marketing platformy

Planowane są działania komunikacyjne i promocyjne wszystko.pl, m.in. reklamy w internecie z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji, a także z czasem kampanie telewizyjne, radiowe i outdoorowe. Chcemy wejść na rynek stopniowo, dlatego nasza strategia komunikacyjna zakłada, by promocję i nakłady marketingowe zwiększać fazowo, wraz z kolejnymi wydaniami platformy.

Sprzedawaj i zarabiaj

Masz sugestie lub pytania do działania platformy? Skontaktuj się z nami

Twoja konkurencja już tu jest!
Nie daj się wyprzedzić, dołącz do grona sprzedawców